Časové slevy

 ČASOVÉ SLEVY: 

do 17.12.2010 - *1 dítě do 10 let zcela zdarma (počet míst je limitován – maximálně 4 místa v jednom termínu), sleva 10% ze základní ceny za dospělou osobu

do 31.1.2011 - sleva 8% ze základní ceny za dospělou osobu  + *1 dítě do 10 let zcela zdarma (počet míst je limitován – maximálně 4 místa v jednom termínu) 

do 28.2.2011 - sleva 5% ze základní ceny za dospělou osobu + prodloužená akce * 1 dítě do 10 let zcela zdarma (počet míst je limitován, maximálně 4 místa v jednom termínu)
Tyto slevy nelze kombinovat se slevami bez časového omezení. Klient smí využít vždy jen jednu slevu, není-li stanoveno jinak. Akci „Dítě zdarma“ a časovou slevu lze sčítat.

SLEVY BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ:
Seniorská sleva: Sleva 5% ze základní katalogové ceny pro klienty starší 60 let. Sleva pro pojištěnce RBP: Sleva 5% ze základní katalogové ceny. 
Tyto slevy nelze kombinovat s časovými slevami a s nabídkami last minute nebo speciální nabídkami a akcemi. Klient smí využít vždy jen jednu slevu.

Kombinovat lze jen časovou slevu a akci DÍTĚ ZDARMA, případně slevu bez časového omezení a akci DÍTĚ ZDARMA. Žádnou slevu nelze uplatnit na speciální nabídky a zájezdy typu last minute. Slevy musí být uplatněny při podpisu smlouvy. Slevu nelze uplatňovat dodatečně.