Kdo jsme

Naše CK byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých cestovních kanceláří v Opavě.

V prvních letech naší erxistence jsme pořádali autobusové pobytové zájezdy do Itálie, Chorvatska a Španělska, krátkodobé poznávací a další podobné zájezdy, po kterých byla po otevření hranic velká poptávka.     

Nyní se zabýváme zejm. autobusovými zájezdy a zájezdy vlastní dopravou do letovek severního španělského pobřeží. V nabídce naleznete hotely v letoviscích Lloret de Mar, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Calella, Pineda,... Z naší nabídky si vybere každý, a to zejm. s ohledem na širokou nabídku nástupních míst na Moravě i v Čechách (trasa Ostrava - Olomouc - Brno - Jihlava - Praha - Plzeň - Rozvadov).

V roce 2013 jsme zařadili do nabídky taky speciální programy na Gran Canarii - ostrově věčného jara, kam se dá vyjet celoročně. V nabídce máme Měsíční pobyt v Las Palmas za úžasné ceny (cena od 13 500 Kč/osoba/4 týdny pobytu), dále kurz surfování v Las Palmas a intenzivní kurz španělštiny za velmi výhodné ceny. K těmto pobytům a zájezdům můžeme zprostředkovat také nákup letenky Praha - Las Palmas - Praha.

Máme bohaté zkušenosti se zajišťováním skupinových pobytů a poznávacích zájezdů (Pobaltí a Petrohrad, Benelux, Švýcarsko, Maďarsko, Francie, Polsko, Chorvatsko, Řecko, Španělsko).

Ve snaze vyjít vstříc rozmanitosti poptávek klientů jsme v posledních letech výrazně rozšířili nabídku o zájezdy více než 250 partnerských CK. Tyto zájezdy naleznete ve vyhledávači, který obsahuje víc než 3 500 000 zájezdů. Jak vyhledávač funguje se dozvíte v menu "Jak objednat zájezd". Vyhledávač je určen pouze přímým klientům.

V naší CK je dále možné zakoupit jízdenky Student agency, Regiojet a Leo express a letenky.   

Děkujeme za návštěvu našich stránek a věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Kolektiv CK Dery