Výlety ve Španělsku

 FAKULTATIVNÍ VÝLETY VE ŠPANĚLSKU

 
Výlety ve Španělsku si můžete zakoupit u našeho delegáta přímo na místě. Některé výlety se uskuteční jen v případě dostatečného počtu zájemců. Uvedené programy včetně cen jsou pouze orientační a může dojít ke změnám. Podrobné informace obdržíte u delegáta přímo v místě pobytu.
 
 
BARCELONA: 
Výlet do Barcelony s okružní jízdou městem, návštěvou hlavních památek (Sagrada Familia, …) a sportovních staveb z roku 1992 (olympijský stadion,…). Po prohlídce osobní volno na prohlídku centra města a nákupy. Pozdě večer pak návštěva známé světelné fontány na Španělském náměstí, které jsou dílem katalánského architekta Carlose Bohigase. Návrat do hotelu v nočních hodinách. Klienti dostávají v den výletu místo večeře potravinový balíček.
Orientační skupinová cena: 850 Kč, dítě do 10 let zdarma (individuální cena: 32,50-44 EUR)

WATER WORLD: 
Velký vodní svět plný nejrůznějších skluzavek a dalších atrakcí uspokojí i ty nejnáročnější milovníky vodních radovánek. Evropskou ojedinělostí je „Vodní hora“ – 240 m dlouhá vodní dráha s padesátimetrovým klikatým tunelem, která se sjíždí na gumových člunech. Oblíbená je také 215 m dlouhá a 3 m široká umělá raftingová řeka. Cena celodenního výletu zahrnuje dopravu na místo a vstupy na jednotlivé atrakce. 
Orientační cena: 25 EUR, dítě 1-1,4 m: 15 EUR
 
MARINELAND: 
Celodenní výlet do Marinelandu je skvělým tipem zejména pro rodiny s dětmi a mladé lidi, kteří nejlépe ocení spojení prožitku z koupání a fantastických vystoupení cvičených delfínů, lachtanů, lvounů a papoušků. V areálu o rozloze 45 000 m2 se nacházejí skluzavky, bazény, bary, minizoo z oblasti Mediterianu a samozřejmě zkušení cvičitelé roztomilých delfínů. 
Orientační cena: 24,50 EUR, dítě 4-12 let: 16 EUR
 
COSTA BRAVA – VÝLET LODÍ: 
Říká se, že nikdy nepoznáte krásy pobřeží Costa Brava, pokud je neshlédnete z lodní paluby. Nastupte proto na výletní loď a seznamte se se specifickým charakterem středozemního pobřeží, s jeho historickými i přírodními skvosty. Loď se plaví pravidelně na trase Calella, Malgrat, Blanes, Lloret, Tossa a vy tak máte možnost vystoupit si buď na skvělé koupání nebo nákupy v Lloretu, na prohlídku botanické zahrady v Blanes nebo nasát středověkou atmosféru okouzlující Tossy. Výlet je individuální, bez asistence delegáta. 
Orientační cena: 28 EUR, dítě 7-12 let: 17 EUR, dítě 0-6 let: zdarma 
 
LA SIESTA:
Unikátní katalánská show v osobitém prostředí a příjemné atmosféře starého španělského statku. V ceně výletu je katalánská večeře, podávaná za hudebního doprovodu orchestru la Siesta. Váš prožitek umocní zpěv velkého tenora Sama, flamenco španělské baletní skupiny José Leóna, kytara Diega Cortése a v neposlední řadě také taneční zábava, která unikátní večer uzavírá. 
Orientační cena: 46 EUR, dítě do 12 let: 23 EUR
 
MONTSERRAT a CREMALLERA: 
Autobusový zájezd za krásami jedinečně tvarovaného horského masivu Montserrat zajišťovaný ve spolupráci se španělskou agenturou. Součástí výletu je možnost prohlídky kláštera, proslaveného svým sborem La Escolania – nejstarší dochovanou školou církevního zpěvu v Evropě. Podobně proslulá je také bazilika se sochou Černé Madonny, patronky všech katalánců. Výklad je podáván při dostatečném počtu zájemů v češtině, jinak v některém ze světových jazyků.
Orientační cena: 41 EUR, dítě do 2-11 let: 27 EUR 
 
ANDORRA - evropský HONG KONG:
Celodenní výlet do jednoho z nejmenších nezávislých států na světě. Andorra leží v údolí mezi vysokými horskými vrcholy Pyrenejí. Cesta do Andorry vede vnitrozemím Katalánska se zajímavými přírodními scenériemi. Do Andorry se jezdí převážně za výhodnými nákupy, a to hlavně parfémů a značkové kosmetiky, cigaret, alkoholu a elektroniky. Výklad je podáván při dostatečném počtu zájemů v češtině, jinak v některém ze světových jazyků. 
Orientační cena: 51 EUR, dítě: 41 EUR 
 
CASTILLO MEDIEVAL: 
Vraťte se do dob dávno minulých, do doby rytířů a hradních panen. Na středověkém hradě budete po slavnostním přivítání hradní paní pohoštěni klasickým středověkým menu, baveni různými vystoupeními: rytířskými souboji, magickým flamencem, apod.
Orientační cena: 47 EUR, dítě: 23,50 EUR